Dachy i elewacje z blach

+48 12 684 21 81 602 47 27 42

O firmie

Autoryzowany dystrybutor – najlepszych blach cynkowo-tytanowych do dachów i elewacji.

KRAK ZINC® powstał w 1999 roku. Na przestrzeni ostatnich 20 lat zbudowaliśmy solidną i rozpoznawalną markę firmy, której domeną jest dystrybucja innowacyjnych dachów oraz elewacji z blach. Jesteśmy cenionym ekspertem, który o pokryciach dachowych i elewacyjnych z blach wie wszystko. Jeśli szukasz niezawodnego partnera i produktów z najwyższej półki – znajdujesz się w dobrym miejscu.

20 lat działalności, ponad 400 000 m² sprzedanych pokryć z blach cynkowo-tytanowych

Te liczby mówią same za siebie. Podobnie jak ilość Klientów, którzy zaufali naszej ofercie i wspólnie z nami stworzyli elewację bądź dach z blachy cynkowo – tytanowej, miedzianej czy też aluminiowej.

Działalność rozpoczęliśmy jako pierwszy w Polsce autoryzowany dystrybutor marki VMZINC® w Polsce. Nasza oferta znacznie się poszerzyła i dziś obejmuje bogatą gamę blach cynkowo-tytanowych, systemów pokryć dachów, pokryć elewacji, systemów rynnowych czy akcesoriów dachowych. Jednym słowem: odnajdziesz u nas wszystko, czego potrzeba, by powstała solidna i elegancka elewacja budynku, rynny czy pokrycie dachowe.

Co oferujemy?

Oferta KRAK ZINC® jest szeroka i stale się poszerza. Najważniejszymi produktami, które możesz zamówić, współpracując z nami są:

 • blachy cynkowo – tytanowe,
 • systemy elewacyjne wykonane z blachy cynkowo-tytanowej – pozwalające na stworzenie ciekawej wizualnie, nowoczesnej i odpornej elewacji na długie lata,
 • systemy dachowe z blachy cynkowo-tytanowej – eleganckie, proste w montażu i odporne na korozję oraz inne uszkodzenia,
 • blacha miedziana – wyróżniająca się najwyższą odpornością spośród wszystkich materiałów budowlanych w swojej kategorii,
 • systemy rynnowe – z blachy cynkowo-tytanowej oraz blachy miedzianej, dostosowujące się do każdego typu dachu na rynku,
 • blacha aluminiowa – systemy łączące wysoką jakość i wytrzymałość konstrukcji z estetyką, ekologią i dobrą ceną,
 • akcesoria dachowe – m.in. bariery przeciwśniegowe, komunikację dachową, membrany separacyjne czy klipsy montażowe,
 • maszyny i narzędzia dekarskie – rozwiązania znanej francuskiej marki JOUANEL®.

Zakres oferowanych produktów stale się poszerza, ponieważ dostosowujemy go do bieżących potrzeb rynku, stale poszukując nowych rozwiązań dla naszych Klientów.

Dlaczego warto współpracować z KRAK ZINC®?

 • Ponad 20 lat doświadczenia w branży – pozwoliło nam zbudować doświadczony, kompetentny zespół i bogatą gamę produktów na miarę potrzeb naszych Klientów.
 • Fachowe doradztwo – potrzebujesz bezpłatnej wyceny? Oczekujesz podpowiedzi, który system dachowy czy elewacyjny będzie najlepszy? A może chcesz, byśmy fachowym okiem spojrzeli na projekt dachu i pomogli Ci dopasować wszystkie niezbędne elementy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 • Tylko najlepsze produkty – elementy systemów dachowych, rynnowych oraz elewacyjnych pochodzą od sprawdzonych, europejskich producentów. Spełniają wyśrubowane normy jakościowe. Po prostu możesz im zaufać.
 • Sprawna i przyjazna obsługa – możesz liczyć na szybką realizację zamówienia.

Gdy chodzi o ceny – gwarantujemy uczciwe stawki, a wyceny każdego zamówienia dokonujemy indywidualnie, w oparciu o parametry techniczne projektu dachu.

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy czekają na kontakt. Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać szczegółowe informacje techniczne bądź złożyć zamówienie!